Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Oseas Trading Olarak

Dünya’nın neresinde yaşarsak yaşayalım her piyasada riskler mevcuttur. Biz Oseas Trading olarak sizin güvenle ticaret yapabileceğiniz bir Çin piyasasını sizlere sunuyoruz. Çin’de uzun yıllar faaliyet gösterip kalıcı dostluklar edindik. Sizin de bu dostluklardan yararlanmanızı istiyor ve bu fırsatı sizlere sunuyoruz.

Satın Alma

Çin ile ilgili yapacağınız tüm ticari faaliyetlerde, ticaret öncesi gerekli fizibilite çalışmalarını tamamlamakla birlikte siz değerli iş ortaklarımıza geniş bir ürün yelpazesinden size uygun fiyatları sunmak ve tedarik etmek ve bununla  birlikte karşılaşacağınız riskleri minimize etmeyi hedefliyoruz.

Tedarikçi Araştırma

İthal edilecek ürünleri temin ederken herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gerekli piyasa araştırmasını yaparken aynı zamanda tesislerin meşruluğunu ve güvenilirliğini teyit ediyoruz.

 

Fiyat Analizi Ve Istatistik

Ithalat risklerinden zaman ve fon maliyetlerini minimize ederek üretim sırasında kalite kontrolu, doğru ürünü doğru zamanda ve istenilen edette sağlıyoruz. Ve sizlere en iyi kaliteyi en iyi fiyatta sunmayı taahhüt ediyoruz.

Kalite Kontrol

Ürünler yükleme zamanından önce istenilen kalite, miktar ve standartlara uygunluğu tarafımızca kontrol edilir. Böylelikle olası risklerin bir adım önünde ilerliyoruz.

Numune Ve Prototip Danışmanlığı

Ürünler Çin’den yüklenmeden önce sizin herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için size gönderilecek ürünlerin numunesini temin ederek sizin zaman ve fon kaybınızın önüne geçiyoruz.

Fuar Ziyaretleri

Sizin adınıza Çin’deki fuarlara katılır, sizin adınıza notlar alır ürünü yerinde inceleriz. Doğru kaynaklardan kaliteli bilgiyi sizlere sunuyoruz.

SEKTÖRLER

_