Hakkımızda

Oseas Trading

Hakkımızda

Şirketimiz uluslararası ticarette edindiği deneyimleriyle dış ticarete ve müşterilerinin isteklerine odaklanmış durumda. Siz değerli arkadaşlarımıza kaliteli hizmet sunabilmek için alanında en iyileri barındıran bir ekip ile Çin pazarının kapılarını sizlere aralıyoruz. Bizlerle çalışmak sizin elinizde.

Aranan kalite ve uygun fiyatı sizlere sunmak amacıyla Türkiye İstanbul’da ve Çin’in Ningbo şehrinde ofislerimiz mevcuttur.

Oseas Trading Olarak

Dünya’nın neresinde yaşarsak yaşayalım her piyasada riskler mevcuttur. Biz Oseas Trading danışmanlık olarak sizin güvenle ticaret yapabileceğiniz bir Çin piyasasını sizlere sunuyoruz. Çin’de uzun yıllar faaliyet gösterip kalıcı dostluklar edindik. Sizin de bu dostluklardan yararlanmanızı istiyor ve bu fırsatı sizlere sunuyoruz.

Neden Oseas Trading ?

Dünya genelinde tanımayan piyasalar yatırımcı için her zaman bir risk kapasitesi taşır. Biz sizler için karşılaşabileceğiniz bir takım riskleri yine sizler için bir fırsata çeviriyoruz.

Genç, dinamik ve günden güne kendini geliştiren bir kadro ile Çin piyasasının risklerini minimize ederek size hizmet sunuyoruz.

Dürüstlük çerçevesi dâhilinde ürün araştırma, stok temini, kalite kontrolü, denetim ve mal yüklemesi, gümrük işlemleri, evrak takibi gibi birçok işlemi sizin adınıza yapıyoruz.

Çin gibi bir pazarda risklere maruz kalmamak için bizlerle çalışmaya ne dersiniz?